"Bu cuma iş çıkışı ne yapıyorsun?"

22 Haziran 2022 - 12:29

İş Sanat bir süredir "Cuma İş Çıkışı" adı altında gerçekleştirdiği konser serisinde sevilen müzisyenleri dinleyiciyle buluşturuyor. Üstelik açık havada ve ücretsiz olarak. Bugüne dek Ceza'dan Hey! Douglas'a pek çok ismin sahne aldığı konser serisinin sıradaki konuğu son zamanların en iyi çıkış yapan müzisyenlerinden Melike Şahin.  

Melike Şahin konseri 24 Haziran Cuma günü İş Sanat'ın İş Kuleleri Kibele Heykeli önünde ücretsiz gerçekleşecek. Şahin'in 18.30'da sahne alacağı etkinlik, 18.00 itibariyle DJ performansıyla başlayacak. 

Haftanın tüm yorgunluğunu atmak için müzikten, dahası canlı müzikten daha iyi bir yol düşünemiyoruz. Üstelik şehrin göbeğinde, toplu taşımayla rahatça ulaşabileceğimiz bir açık hava mekanında...

"Cuma İş Çıkışı" konserlerinin sıradaki konuğu 1 Temmuz'da Göksel olacak, şimdiden not almakta fayda var. 

Konsere hazırlık niyetine Melike Şahin'in İST röportajını buradan, özel Göksel röportajımızı ise bu bağlantıdan okuyabilirsiniz. 

İstanbul
Kültür Sanat
Müzik
Konser
Melike Şahin
İş Sanat
Göksel
empty-result-block

BENZER

Sayıları gün geçtikçe azalsa da muhtelif sebeplerden ötürü şehre eşit dağılamasalar da halen girip kitap koklayabileceğimiz, saatlerce dolaşıp kendimizi kaybedebileceğimiz, zihnimizi renklendirip ruhumuzu dinlendirebileceğimiz bağımsız kitabevleri var İstanbul’da. Aslında her semtte olmalı. Çünkü kitap okumak, iyi insan olmanın birinci şartı olan empatiyi besler: Kitabevini yaşatan semtlerde ev tutarsanız iyi komşu şansınız yükselir!
Eylül ayı, İstanbul’un yangınla mücadelesinde atılmış en önemli adımların yıldönümlerini barındırıyor. 26 Eylül 1874’te Macar asıllı "Széchenyi" Paşa tarafından İstanbul’un ilk modern itfaiye alayı kuruluyor. 49 yıl askerî bir hizmet olarak yerine getirilen bu görev, yine bir eylül günü, 25 Eylül 1923’te belediyeye devrediliyor. Yani 1874’ten alacak olursak, İstanbul İtfaiyesi, 26 Eylül’de 146. yaşını kutlayacak. Doğum günü şerefine, şehrin en eski istasyonu olan Fatih İtfaiyesi’nde 16 saat geçirdik.
Neşeli, dinamik, çalışmayı seven, içinden geldiği gibi konuşan bir oyuncu Ecem. Sahne ışığını iyi alan ama o ışığın göz kamaştıran büyüsüne aldanmayanlardan biri. Doğal, neyse o...