İST dergi web sitesi Altın Örümcek Ödülleri'nde finalde!

22 Mayıs 2021 - 11:20

2002'den bu yana web dünyasının en iyilerini belirlemek üzere düzenlenen Altın Örümcek Ödülleri'nde bu yılın finalistleri belli oldu. 1598 adaydan finale kalan 265 proje arasında İstanbul'un ve İstanbullunun yaşam kültürü dergi İST'in web sitesi de yer alıyor!

Sosyal medya reklamlarından uygulamalara farklı pek çok dijital ürünü kapsayan yarışmada projeler, erişilebilirlik, özgünlük gibi kriterler üzerinden değerlendiriliyor. Başvurular, alanlarında yetkin isimlerden oluşan büyük bir jüri tarafından ele alınıyor. Her kategoride ayrıca "Halkın Favorileri" de belirleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Mart 2020'den bu yana İstanbullu ile buluşan yaşam kültürü dergisi İST'in tüm içeriklerini bulabileceğiniz, Kerataif İşler imzalı web sitesi istdergi.com, "Magazin & Haber & Blog" kategorisinde 19. Altın Örümcek Ödülleri'nde finale kalan 10 proje arasında yer alıyor. 14 Haziran'a kadar sürecek halk oylamasının sonuçları 21 Haziran'da ilan edilecek. 24 Mayıs'ta başlayacak halk oylamasına www.altinorumcek.com adresinden katılabilirsiniz.

İST
IBB
ist dergi
Altın Örümcek Ödülleri
empty-result-block

BENZER

Edebiyat, doğayı sever. Edebiyatçıların çoğu yazmak için kendine bir tenhalık krallığı kurar; bazen sohbeti seçilmişler arasında, bazen çamlar altında. Adalar semti her daim İstanbul’un tenhalığı olmuş, sanatçıları kendine çekmiştir. Büyükada, Heybeliada, Burgazadası ve Kınalıada’da yaşamış ünlü edebiyatçılarımızın izini sürdük sokaklarda ve satırlarda.
İtalyan çizer Pierpaolo Rovero, adını John Lennon’ın “Imagine” şarkısından alan sanat projesinde dünyanın en büyük şehirlerinde günlük hayatı çiziyor. Rovero bir hayal dünyası seyyahı ve bu da hayalî bir yolculuk; şehirlere, sakinlerinden aldığı bilgi ve görsel desteğiyle can veriyor. Fakat İstanbul’la ilişkisi bundan ileri; sahici.
Bir “yakından tanıma” ve analiz yöntemi olarak pek çok mecrada kullanılan meşhur Proust anketini eğdik, büktük, içine İstanbul’u kattık ve ilk konuğumuz Serdar Kuzuloğlu’nun önüne koyduk. İSTanket, her sayıda farklı alanlardan isimleri tetkike devam edecek.