İST dergi web sitesi Altın Örümcek Ödülleri'nde finalde!

22 Mayıs 2021 - 11:20

2002'den bu yana web dünyasının en iyilerini belirlemek üzere düzenlenen Altın Örümcek Ödülleri'nde bu yılın finalistleri belli oldu. 1598 adaydan finale kalan 265 proje arasında İstanbul'un ve İstanbullunun yaşam kültürü dergi İST'in web sitesi de yer alıyor!

Sosyal medya reklamlarından uygulamalara farklı pek çok dijital ürünü kapsayan yarışmada projeler, erişilebilirlik, özgünlük gibi kriterler üzerinden değerlendiriliyor. Başvurular, alanlarında yetkin isimlerden oluşan büyük bir jüri tarafından ele alınıyor. Her kategoride ayrıca "Halkın Favorileri" de belirleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Mart 2020'den bu yana İstanbullu ile buluşan yaşam kültürü dergisi İST'in tüm içeriklerini bulabileceğiniz, Kerataif İşler imzalı web sitesi istdergi.com, "Magazin & Haber & Blog" kategorisinde 19. Altın Örümcek Ödülleri'nde finale kalan 10 proje arasında yer alıyor. 14 Haziran'a kadar sürecek halk oylamasının sonuçları 21 Haziran'da ilan edilecek. 24 Mayıs'ta başlayacak halk oylamasına www.altinorumcek.com adresinden katılabilirsiniz.

İST
IBB
ist dergi
Altın Örümcek Ödülleri
empty-result-block

BENZER

Semtler ve futbol kulüpleri arasında manevi mesafenin açık olmadığı masal zamanlarda Beykozspor’u kuran dev adam, İbrahim adında bir fabrika işçisiydi. Büyük yokluklara rağmen kendisini çok iyi yetiştirerek efsaneleşen Kelle İbrahim, idarecilik döneminde de fedakârlığı, korkutan cüssesine rağmen yumuşacık kalbi ve şakacılığıyla futbol tarihimizde unutulmaz oldu. “Kelle” İbrahim, lakabını kendine soyadı seçti.
Şehirlerin gerçek sahipleri, onun belleği olan mekânlardır. Bazen farkında dahi olmadan önünden hızla geçip gidilen, bazen göz ucuyla şöyle bir süzülen bu mimari dokular, hikâyeleriyle kent yaşamının baş döndürücü, manasız süratine ve biteviye yalnızlıklarına bir parça estetik ve mana katarlar. Bugün İstanbul Üniversitesi bahçesinde yükselen Beyazıt Yangın Kulesi, onlardan biri...
İBB’nin bu yıl dört güne yaydığı 29 Ekim kutlamaları gözlere, kulaklara ve kalplere hitap ediyor.