İST dergi web sitesi Altın Örümcek Ödülleri'nde finalde!

22 Mayıs 2021 - 11:20

2002'den bu yana web dünyasının en iyilerini belirlemek üzere düzenlenen Altın Örümcek Ödülleri'nde bu yılın finalistleri belli oldu. 1598 adaydan finale kalan 265 proje arasında İstanbul'un ve İstanbullunun yaşam kültürü dergi İST'in web sitesi de yer alıyor!

Sosyal medya reklamlarından uygulamalara farklı pek çok dijital ürünü kapsayan yarışmada projeler, erişilebilirlik, özgünlük gibi kriterler üzerinden değerlendiriliyor. Başvurular, alanlarında yetkin isimlerden oluşan büyük bir jüri tarafından ele alınıyor. Her kategoride ayrıca "Halkın Favorileri" de belirleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Mart 2020'den bu yana İstanbullu ile buluşan yaşam kültürü dergisi İST'in tüm içeriklerini bulabileceğiniz, Kerataif İşler imzalı web sitesi istdergi.com, "Magazin & Haber & Blog" kategorisinde 19. Altın Örümcek Ödülleri'nde finale kalan 10 proje arasında yer alıyor. 14 Haziran'a kadar sürecek halk oylamasının sonuçları 21 Haziran'da ilan edilecek. 24 Mayıs'ta başlayacak halk oylamasına www.altinorumcek.com adresinden katılabilirsiniz.

İST
IBB
ist dergi
Altın Örümcek Ödülleri
empty-result-block

BENZER

Bir zaman makinesi olsa da 40-50 yıl öncesinin (belki daha da eski!) İstanbul’una gitsek dediğiniz olmadı mı hiç? Bazen bu güzelim kentin kıymetini bilemediğimizi düşünüp hayıflandığınız olmadı mı? Kaan Sezyum’un hayal gücü bizi ‘70’lerin İstanbul’una götürüyor; üstelik “elim” bir kaza sonucu geleceğin İstanbul’undan eski İstanbul’a yolu düşen Selim’in hikâyesi ile...
Komedi oyuncusu Perran Kutman, gündemi her an değişen toplumumuzun ortak belleğinde sosyolojik değerini koruyan karakterlerle milyonlarca insanı etkiledi, etkilemeye de devam ediyor. Çünkü hayatlarımıza dokundu; dokunmakla kalmayıp sevgi baharatları serpti cömertçe. Bir güldürdü bir ağlattı. Her daim en yakınımızdan biri oldu. Kimi zaman öğretmenimiz, kapı komşumuz, kimi zaman annemiz...
4 Aralık’ta Türkiye’de vizyona giren Şans Tanrıçası filmi; çok ses getiren son kitabı Bir Nefes Gibi, eylül ayında aldığı FICE Ödülü, yönettiği Madama Butterfly operası... İz bırakan filmlerin yönetmeni, kalbe dokunan kitapların yazarı Ferzan Özpetek’le konuşulacak çok konu var. İstanbul’dan Roma’ya bağlanmanın tam zamanı!