Özgürlük Parkı'nda tiyatro

23 Haziran 2022 - 15:57

Pandemi döneminde Selamiçeşme Özgürlük Parkı'nda başlayan ve büyük ilgi gören kültür sanat etkinlikleri bu yaz kaldığı yerden devam ediyor. Kadıköy Belediyesi'nin desteğiyle düzenlenen etkinlikler iki ayrı sahnede (Açık Hava Tiyatrosu ve Tepe Sahne) gerçekleşecek. Gösteriler 1 Temmuz'da başlayacak ve 15 Eylül'e dek sürecek. Baba Sahne'den Dostlar Tiyatrosu'na, Semaver Kumpanya'dan Kadıköy Halk Tiyatrosu'na pek çok tiyatronun oyunu Özgürlük Parkı'nda izleyiciyle buluşacak. 

Açılış, Açık Hava Tiyatrosu'nda Erdal Beşikçioğlu'nun Bir Delinin Hatıra Defteri oyunuyla yapılacak. Oyun, 1-2-3 Temmuz tarihlerinde saat 21.00 itibariyle sahneye konacak. 

Tiyatro oyunlarının yanı sıra Doğu Demirkol (23 Temmuz Cumartesi, Açık Hava Tiyatrosu) ve Emre Karayel (20 Temmuz Çarşamba, Açık Hava Tiyatrosu) gibi isimler de stand-up gösterileriyle Özgürlük Parkı'nda olacaklar. Programda tiyatro oyunları ve stand-up gösterilerinin yanında müzikaller de yer alıyor. 

Tüm program ve bilet bilgileri için Kadıköy Belediyesi'nin websitesine göz atabilirsiniz. 

İstanbul
Anadolu Yakası
Özgürlük Parkı
Kültür Sanat
Tiyatro
Ajanda
empty-result-block

BENZER

Havacılık tarihimizin altın isimlerinden Emrullah Âli Yıldız’ın çocukluğundan başlayarak profesyonel hayatına uzanan, havacılıkla sınırlı kalmayan unutulmaz hikâyesi İST okuyucularıyla buluşuyor.
COVID-19 hastalığının hayatımıza girmesiyle birçok alışkanlığımızın değişmek zorunda kaldığı bir gerçek. Küresel salgının en çok etkilediği alanların başında ulaşım geliyor. İstanbul’da da kent içi ulaşımın yeniden ele alınması, eski alışkanlıkların gözden geçirilmesi ve yeni yolların denenmesi kaçınılmaz.
İBB Şehir Tiyatroları sezondan dört oyunu 26 Haziran'dan itibaren Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.